ЧС-2010. Чилі скромно перемогли Гондурас (відео)

Жан Босежур приніс перемогу Чилі у матчі з Гондурасом у першому турі чемпіонату світу.

На чемпіонаті світу розпочали боротьбу команди у групі H. В Нелспрейті відбувся матч Гондурас - Чилі. З мінімальним рахунком 1:0 перемогли представники Південної Америки.

З перших хвилин матчу чилійці заволоділи ігровою перевагою. На 4-й хвилині м'яч після гарматного удару Фернандеса пролетів над поперечиною. Через п'ять хвилин Відаль завдавав красивого дальнього удару з 40 метрів і голкіпер Гондурасу з трудом перевів м'яч на кутовий.

Нарешті, на 35-й хвилині чилійці відкрили рахунок - відзначився Жан Босежур. Фернандес зробив вивірену передачу на правий край карного майданчика, звідки Ісла прострілив уздовж воріт і Босежур в підкаті перевів м'яч у сітку.

Лише на останній хвилині першого тайму гондурасці створили перший і останній небезпечний момент біля воріт суперника. Клаудіо Браво не без зусиль відбив удар Нуньєса.

У другому таймі чилійці продовжували тринькати моменти - м'яч вперто не йшов у ворота суперника.

У підсумку 1:0 - чилійці здобули першу перемогу на чемпіонатах світу за останні 48 років.

У другому матчі групи зіграють збірні Іспанії і Швейцарії.