ЧС-2010. Чорні мамби полюють на футболістів збірної Англії

Медичний штаб англійців, вирішивши зіграти на випередження, закупивши в місцевих аптеках необхідну кількістю доз протиотрути.

На території готельного комплексу та тренувальної бази в Рюстенбурзі, де розмістилася на час чемпіонату світу збірна Англії, виявлені отруйні змії.

У першу чергу, це всесвітньо відома чорна мамба, а також пітони. Медичний штаб англійців, вирішивши зіграти на випередження, закупивши в місцевих аптеках необхідну кількістю доз протиотрути.

"Ми готові до надзвичайних ситуацій. Протиотрути у нас достатньо. Ми маємо намір зустрітися з командою і дати футболістам поради, що робити в разі зіткнення зі змією, - повідомив лікар Кеба Мокгеті, що консультує медичний штаб англійців.

Крім того, по всій території "Роял Бафотен Спортс Готель", в якому базуються британці, південноафриканські фахівці проводять рейди з вилову змій.

Крім того, вжито інші заходи. Так, футболістам збірної Англії заборонено розгулювати по території бази після настання темряви. А проникненню на територію готелю пітонів повинен запобігти високий паркан, уздовж якого проведено електричний струм.

Довідка. Чорна мамба за один укус вводить до 400 мг отрути, а смертельна доза для дорослої людини становить 10 - 15 мг. Без негайного введення протиотрути вірогідність летального випадку складає 100%. Як показує статистика, найчастіше гинуть від укусу саме чорної мамби. Що ж стосується пітонів, то вони не такі небезпечні, проте випадки нападу на людину все-таки відомі.

Читайте також:

Футболістам збірної Чилі заборонено секс та інтернет

Напередодні чемпіонату світу в ПАР пограбували трьох журналістів

Скаути київського "Динамо" будуть шукати таланти в Африці

Дрогба зіграє на чемпіонаті світу зі зламаною рукою

У Німеччині обрали Міс Чемпіонат світу-2010 (фото)

60-річний вболівальник потонув по дорозі на чемпіонат світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: