ЧС-2010. Російські журналісти постраждали від грабіжників

Від рук злодіїв постраждав російський коментатор, а знімальна група "Першого каналу" Росії ледь забрала ноги з найбільш кримінального району Йоханнесбурга.

Напади на журналістів, які з'їхалися на чемпіонат світу в ПАР, в порядку речей. Цього разу від рук злодіїв постраждав російський коментатор Геннадій Орлов, а знімальна група "Першого каналу" ледь забрала ноги з найбільш кримінального району Йоханнесбурга - Соуето.

"Якщо чесно, не хочу говорити про це, - сказав Орлов. - Просто обстановка така, що в країні люди заходять в готель і віднімають апаратуру і гроші. У ПАР процвітає злодійство. І найголовніше, що поліцейських не видно. У багатьох журналістів одні негативні емоції з приводу рішення Блаттера віддати чемпіонат цій країні. Боюся, приїжджий народ ще хильне горя".

Крім того, кореспондент "Першого каналу" Тимур Сіразіев разом з оператором і, як водиться в таких випадках, спеціально найнятим гідом відправилися в Соуето, звідки вони в підсумку вирвалися з району цілими і неушкодженими і з колоритним репортажем, але ось гід при цьому серйозно постраждав.

"Гід несподівано відстав від хлопців і з'явився через кілька хвилин закривавлений і пограбований, - розповів коментатор Василь Конов. - Поводиря порізали ножем руку і відібрали гаманець та мобільний телефон. Тут ці речі мають найбільший попит. Гіда у результаті відвезли в госпіталь, потім в поліцейську ділянку. Враження від усього цього у колег жахливі".

Читайте також:

В Дурбані пограбували футболістів збірної Греції

В ПАР скоєно збройний напад на журналістів

Жінкам заборонено ходити з оголеними грудьми на стадіон

Чорні мамби полюють на футболістів збірної Англії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: