ЧС-2018: склади груп і повний календар матчів

Матчі групового турніру відбудуться з 14 до 28 червня.

У п'ятницю, 1 грудня, у Кремлівському палаці в Москві відбулося жеребкування Чемпіонату світу 2018 року, за підсумками якого стали відомі склади 8 груп, а також повний календар матчів Мундіалю в Росії.

Турнір відкриє матч Росія – Саудівська Аравія 14-го червня.

На вболівальників чекають захопливі протистояння Португалії з Іспанією, а чинний чемпіон Німеччина стартує матчем з Мексикою. Найцікавішою ж зараз здається Група – D, куди потрапили Аргентина, Ісландія, Хорватія та Нігерія.

група A група B
Росія Португалія 
Саудівська Аравія Іспанія
Єгипет Марокко
 Уругвай Іран
група C група D
  Франція Аргентина
Австралія Ісландія
Перу Хорватія
Данія Нігерія
група E група F
Бразилія Німеччина
 Швейцарія Мексика
Коста-Рика Швеція
Сербія Південна Корея
група G група H
Бельгія  Польща
 Панама Сенегал
Туніс Колумбія
Англія Японія
   

Кубок світу
Reuters

Матчі групового турніру відбудуться з 14 до 28 червня.

 

14 червня

18:00 Росія - Саудівська Аравія / Лужники, Москва

15 червня

15:00 Єгипет - Уругвай / Єкатеринбург Арена

18:00 Марокко - Іран / Стадіон Санкт-Петербург

21:00 Португалія - Іспанія / Фішт, Сочі

16 червня

13:00 Франція - Австралія / Казань Арена

16:00 Аргентина - Австралія / Стадіон Спартак, Москва

19:00 Перу – Данія /Мордовія Арена, Саранськ

22:00 Хорватія – Нігерія / Стадіон Калінінград

17 червня

15:00 Коста-Рика - Сербія  / Самара Арена

18:00 Німеччина - Мексика / Лужники, Москва.

21:00 Бразилія - Швейцарія / Ростов Арена

18 червня

15:00 Швеція - Південна Корея / Стадіон Нижній Новгород

18:00 Бельгія - Панама / Фішт, Сочі

21:00 Туніс – Англія / Волгоград Арена

19 червня

15:00 Польща – Сенегал / Стадіон Спартак, Москва

18:00 Колумбія – Японія / Мордовія Арена, Саранськ

21:00 Росія – Єгипет / Стадіон Санкт-Петербург

20 червня

15:00 Португалія – Марокко / Лужники

18:00 Уругвай – Саудівська Аравія / Ростов Арена

21:00 Іран – Іспанія /Казань Арена

21 червня

15:00 Франція – Перу / Єкатеринбург Арена

18:00 Данія – Австралія / Самара Арена

21:00 Аргентина – Хорватія / Стадіон Нижній Новгород

22 червня

15:00 Бразилія – Коста-Рика / Стадіон Санкт-Петербург

18:00 Нігерія – Ісландія / Волгоград Арена

21:00 Сербія – Швейцарія / Стадіон Калінінград

23 червня

15:00 Бельгія – Туніс / Стадіон Спартак

18:00 Німеччина – Швеція / Фішт, Сочі

21:00 Південна Корея – Мексика / Ростов Арена

24 червня

15:00 Англія – Панама / Стадіон Нижній Новгород

18:00 Японія – Сенегал / Єкатеринбург Арена

21:00 Польща – Колумбія / Казань Арена

25 червня

17:00 Саудівська Аравія – Єгипет / Волгоград Арена

17:00 Уругвай – Росія / Самара Арена

21:00 Іран – Португалія / Мордовія Арена, Саранськ

21:00 Іспанія - Марокко / Стадіон Калінінград

26 червня

17:00 Данія – Франція / Лужники

17:00 Австралія – Перу / Фішт

21:00 Нігерія – Аргентина / Стадіон Санкт-Петербург

21:00 Ісландія - Хорватія / Ростов Арена

27 червня

17:00 Південна Корея – Німеччина / Казань Арена

17:00 Мексика – Швеція / Єкатеринбург Арена

21:00 Сербія – Бразилія / Стадіон Спартак, Москва

28 червня

17:00 Японія – Польща / Волгоград Арена

17:00 Сенегал – Колумбія / Самара Арена

21:00 Англія – Бельгія / Стадіон Калінінград

21:00 Панама – Туніс / Мордовія Арена, Саранськ

Групи ЧС-2018

 

Залиште свій коментар

Наступна публікація