Циганков претендує на звання гравця тижня в Лізі Європи

Вінгер киян забив 5 м’ячів в останніх 6 матчах.

Півзахисник "Динамо" Віктор Циганков відзначився голом і результативним пасом у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти "Лаціо", і його гра не лишилася непоміченою.

Офіційний сайт УЄФА не лише назвав його найкращим гравцем матчу, а й додав до списку претендентів на звання найкращого гравця тижня в Лізі Європи.

Зазначимо, Циганков на старті другого тайму вразив ворота римлян ударом п'ятою, а на 79-й хвилині асистував Жуніору Мораєсу в епізоді з другим забитим м'ячем.

Крім Циганкова, на нагороду претендують також хавбек "Арсеналу" Генріх Мхітарян, півзахисник "Зальцбурга" Валон Беріша і захисник "Ліона" Марсело.

Зазначимо, що цей м'яч став 5-м для українця в останніх 6 матчах після зимової паузи. Також на його рахунку в цих 6 матчах 3 гольові передачі.

Нагадаємо, кияни розписали результативну нічию (2:2) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи з "Лаціо".