Блонська: "Цю медаль я присвячую своїм дітям"

Українська срібна медалістка чемпіонату світу з легкої атлетики зізналася, що під час змагань всі спортсменки знемагали від жари.

Людмила Блонська
Спортивна гримаса Людмили Блонської
Як ми вже повідомляли, українська багатоборка Людмила Блонська завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в японській Осаці. Свій успіх наша спортсменка прокоментувала так: 

"Я звичайно задоволена таким результатом. Ми з тренером дуже багато працювали, ми прагнули до успіху, і сьогодні я хочу сказати спасибі моєму чоловікові і тренеру за терпіння, за старанність, за віру в мене. Цю медаль я хочу присвятити дочці Ірині і синочку Серьожі".

Звернула увагу Людмила і на погодні умови. Блонська сказала, що не тільки вона, але і її суперниці по семиборству знемагали від жари. Людмила виказала побажання, щоб організатори турнірів, чемпіонатів давали учасницям більше часу на відпочинок між видами програми.

Кажучи про хід змагань Блонська сказала: "Я задоволена своїми результатами в стрибках у висоту і довжину, а ось бігом на 200 і 800 метрів і метанням списа я не задоволена. 

Із списом вийшла заплутана історія. Ми метали тут снаряди, з якими я раніше не працювала і у мене не було часу щоб нормально випробувати цей тип списа. Мені є над чим працювати, і саоє головне, я знаю що потрібно робити для поліпшення результатів".

ВідеоCрібна медаль Людмили Блонської

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: