ЦСКА сенсаційно переграв "Реал" та вийшов на перше місце в групі G

"Армійці" забили на перших хвилинах і героїчно стримували атаки "вершкових" до кінця матчу.

ЦСКА у рамках 2 туру групової стадії Ліги чемпіонів сенсаційно переграв мадридський "Реал"1:0.

Перемогу "армійцям" приніс Нікола Влашич на 2-й хвилині гри. Півзахисник скористався плутаниною в обороні "Реала" і послав м'яч точно в нижній кут воріт Кейлора Наваса.

"Вершкові" протягом усього матчу штурмували захисні редути москвичів. "Королівський клуб" завдав 26 ударів по воротам Ігора Акінфєєва, але бодай зрівняти рахунок так і не зміг.

Зазначимо, що на 90+5 хвилині голкіпер господарів отримав другу жовту картку за суперечки з арбітром та був вилучений з поля.

Таким чином, ЦСКА з 4 балами вийшов на перше місце в турнірній таблиці групи G. Мадридці мають на очко менше та посідають другу сходинку.

У паралельному поєдинку квартету G італійська "Рома" познущалася з "Вікторії Пльзень", забивши 5 сухих голів у ворота чехів.