Данілов: в Прем'єр-лізі немає угрупувань

Виконуючий обов'язки президента Прем'єр-ліги Віталій Данілов відповів на критику на свою адресу з боку президента "Динамо" Ігоря Суркіса.

Виконуючий обов'язки президента Прем'єр-ліги Віталій Данілов на прес-конференції, що відбулася 17 червня відповів на критику на свою адресу з боку президента "Динамо" Ігоря Суркіса.

"По-перше, я не вважаю себе чиїмсь ручним президентом, і не буду ручним президентом, якщо мене оберуть", - зазначив Данілов.

Потім Віталій Данілов навів цитату з інтерв'ю Ігоря Суркіса після зборів президентів Прем'єр-ліги в березні, коли бос "Динамо" позитивно оцінив його роботу на займаній посаді.

І продовжив: "А ті подвійні стандарти, які зараз показує Ігор Михайлович, йому не личать. Тим більше, як керівнику такого клубу з іменем. Йому потрібно бути більш стриманим у висловлюваннях. Очевидно, у нього є якісь домовленості або амбіції з приводу обрання президента Прем'єр-ліги... Або як він сказав, що є якесь угрупування в Прем'єр-лізі...

Я на сьогоднішній день вважаю, що жодних угрупувань у Прем'єр-лізі немає, крім одного, представників якого сьогодні не було на жеребкуванні (представники "Дніпра", "Кривбаса" і київського "Арсеналу"), і до нього, напевно, належить і Ігор Михайлович, який мене нещадно критикує останні два тижні. За те, що ми нібито не там проводимо Суперкубок, де б йому хотілося".

А далі Данілов доповнив з приводу виборів президента Прем'єр-ліги. "Розумієте, ситуація, яка склалася у зв'язку з тим листом, у якому "Дніпро" заявив, що Рабиновича потрібно 15 червня назвати обраним президентом Прем'єр-ліги, сама по собі безглузда. А виходити на другий тур виборів президента Прем'єр-ліги з одним кандидатом , і потім перенести ще на 2-3 місяці вибори, це було б взагалі нерозумно. І Прем'єр-ліга, виходячи з прагматичних міркувань, вирішила, що потрібно обрати президента до початку чемпіонату".

Данілову також було задано запитання про те, чи є у нього конфлікт з президентом "Дніпра" Ігорем Коломойським. На що було дано досить оригінальну відповідь: "У нас з Коломойським жодних суперечностей немає, за винятком того, що він фанат Ющенка, як я читав в одному інтерв'ю, а я - фанат Тимошенко".

Читайте також:

Ігор Суркіс: "Динамо" буде грати в Сумах

Григорій Суркіс домовився про проведення матчу на Суперкубок в Сумах

Керівник Прем'єр-ліги: бойкот "Динамо" - це шантаж

ВідеоДанілов - про конфлікт з Суркісом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: