Данілов: в українському футболі колапс і анархія

Президент Прем'єр-ліги Віталій Данілов чекає на реакцію ФФУ, і тільки після цього звертатиметься до суду.

Президент Прем’єр-ліги Віталій Данілов прокоментував рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про те що об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-ліга" визнано недійсною і буде призупенено шляхом ліквідації.

"Всі колективні члени ФФУ, яким є і "Дніпро", зі спірних питань мають звертатися в органи спортивною, а не судової юрисдикції, - сказав Віталій Данилов. – Це прецедент, який створюється федерацією, її віце-президентом паном Коломойським і "Дніпром". Так зараз хто-небудь з колективних членів ФФУ подасть позов на те, що вона була неправильно зареєстрована в 1996 році".

"Якщо говорити про рішення суду по Прем'єр-лізі, це ж треба скасувати результати всіх змагань, які були! І хто тоді буде грати в єврокубках? Що буде з Євро-2012? Чи чемпіонат стартує 17 липня – тепер під великим питанням. Буде повний колапс і анархія. Навіщо це потрібно панові Коломойському? Якщо ми будемо реагувати апеляцією, то створимо прецедент рішення футбольних питань у судах загальної юрисдикції. Я бачу вихід в іншому і єдиному – ФФУ повинна жорстко на це відреагувати. Якщо ні, буде нескінченна суперечка і в українському футболі. Отже, буде означати, що це справа рук пана Коломойського та федерації", - вважаэ Данілов.

"У ФФУ дуже сильний юридичний департамент в особі пана Стороженка. Чому вони не включаються? Якщо ФФУ не відреагує – отже, те, про що в своєму інтерв'ю говорив пан Ярославський – що треба передати чемпіонат комітету професійного футболу ФФУ, – це всі їх довга й добре продумана операція. Але якщо вони захочуть передати права Федерації футболу, тоді Прем'єр-ліга фактично повинна подати в суд на ФФУ. Кому все це треба?", - дивується новообраний керманич Прем'єр-ліги.

Читайте також:

Футбольну Прем'єр-лігу України ліквідовано

Рабинович: претензій до Данілова нема. Можемо чарку випити

Коломойський: два президенти не мали права голосу

Шоу має тривати, Або Рабинович як дзеркало українського футболу

Віталій Данілов - президент Прем'єр-ліги

Рабинович: я легітимний президент Прем'єр-ліги

Коломойський: я не визнаю Прем'єр-лігу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: