Данілов заявив, що клуби Суркіса завдають Прем'єр-лізі величезних збитків

Президент Прем'єр-ліги заявив, що "Арсенал", "Динамо", "Дніпро" і "Кривбас" беруть участь у чемпіонаті за рахунок інших 12 клубів.

Президент Прем'єр-ліги, Віталій Данілов заявив, що чотири клуби, лояльних до Суркіса - "Арсенал", "Динамо", "Дніпро" та "Кривбас" заборгували Прем’єр-лізі понад два мільйони гривень.

Про це він повідомив, коментуючи інформацію стосовно заборгованості Прем'єр-ліги перед арбітрами.

"Заборгованість перед арбітрами, делегатами та інспекторами в обсязі понад чотири мільйони гривень не є боргом Прем'єр-ліги. Ці кошті вони недоотримали через провину чотирьох клубів, лояльних до Суркіса − "Арсенала", "Динамо", "Дніпра" та "Кривбаса", які не сплатили за свою участь у чемпіонаті. Згідно з бюджетом, затвердженим Загальними зборами Учасників Прем'єр-ліги, вартість участі у чемпіонаті для кожного клубу складає 1 мільйон 650 тисяч гривень.

Клуби-учасники офіційного пулу не сплачують заявковий внесок, оскільки спонсорські кошти, отримані Прем'єр-лігою, покривають витрати на арбітраж, а решта суми розподіляється між клубами. А чотири вищезгаданих клуби не передали телевізійні права Прем'єр-лізі, отже вони беруть участь у чемпіонаті за рахунок інших 12 клубів", - заявив Данілов.

Данілов додав, що порушення Регламенту змагань з боку цих клубів вже коштувало Прем'єр-лізі шести мільйонів гривень штрафних санкцій від "Епіцентра" та "Оболоні" за невиконання умов спонсорських контрактів.

"Це недоотриманий прибуток інших дванадцяти клубів Прем'єр-ліги", - вважає Данілов.

Варто нагадати, Данілов активно агітує за відставку Григорія Суркіса з посади президента ФФУ, час від часу виливаючи бруд на адресу Суркіса.

Читайте також:

Рабинович: український футбол потребує змін

Данілов зірвав збори української Прем'єр-ліги

Данілов зриває Конгрес ФФУ

ФІФА і УЄФА готують масштабну революцію у футболі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: