"Дебрецен" - "Металіст" - 0:5. Блискуча перемога харків'ян

"Металіст" не залишив каменя на камені від оборони чемпіона Угорщини "Дебрецена".

Харківський "Металіст" стартував у груповому раунді Ліги Європи з феєричної перемоги над чемпіоном Угорщини "Дебреценом". Підопічні Мирона Маркевича забили п'ять м'ячів.

Зазначимо, що угорці потрапили у Лігу Європи після невдачі у плей-оф раунді Ліги чемпіонів.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап

1 тур

Група I

Будапешт. Стадіон "Ференц Пушкаш"

Головний арбітр: Александар Ставрев (Македонія)

ДЕБРЕЦЕН - МЕТАЛІСТ Харків - 0:5

Дебрецен: Малінаускас, Кобат, Комлоші, Мбенгоно (Кулібалі, 46), Міядіноськи, Надь, Кішш (Луїс Рамос, 46), Варга, Сокай (Резеш, 65), Цвітковіч, Лацко

Запасні: Верпец, Фаркаш, Мате, Фодор

Металіст: Дішленкович, Пшеничних, Обрадович, Папа Гуйє (Бордіян, 80), Вільягра, Валяев, Фініньо, Едмар, Хав'єр, Тайсон (Сані Кейта, 77), Воробей (Олійник, 55)

Вилучення: Петер Кобат, 42

90 хв: блискуча перемога "Металіста", який стає лідером групи I. У іншому матчі "Сампдорія" і ПСВ зіграли внічию - 1:1.

89 хв: Сергій Валяєв відзначився у свій день народження! Вітаємо!

77 хв: Фініньо забиває четвертий м'яч у ворота угорців. Фініньо сміливо увірвався в карний майданчик і з носка зняв павутину з воріт "Дербецена"

74 хв: Неймовірно! Суперказковий гол Едмара!!! Цей гол може претендувати на гол 50-річчя! Едмар пробив п'ятою з ближньої штанги під поперечину!

70 хв: "Металіст" впевнено доводить гру до перемоги

46 хв: на "Ференці Пушкаші" почався другий тайм

45+2 хв: "Металіст" йде на перерву з гарним настроєм

45 хв: дива реакції продемонстрував Дішленкович. Папа Гуйє виніс м'яч за межі карного майданчику після навісу справа, але одночасно на перехоплення вискочив і Дишленкович. Лацко це помітив і направив сферу за комір голкіперу. Яким дивом голкіпер жовто-синіх дістав цей удар з-під поперечини, одному йому відомо.

42 хв: Обрадович випереджає Кобата в карному майданчику. М'яч летить до Дишленковича і Петер, зневірившись, б'є Мілана рукою. Той падає, арбітр за кілька секунд розбирається в епізоді, після чого виганяє з поля форварда господарів.

34 хв: "Металіст" продовжує підтверджувати свій клас. Клейтон Хав'єр, отримавши передачу з глибини, обігрався з Валяєвим і відправив снаряд у ворота з 15-ти метрів - 0:2.

24 хв: Тайсон обіграв Надя і прострілив уздовж лінії воріт. Едмар з метра відправив круглого у ворота - 0:1.

22 хв: рівна гра спостерігається на полі стадіону "Ференц Пушкаш". Один 100-відсотковий момент харків'яне змарнували, не реалізувавши вихід три в один.

"Карпати" - "Боруссія" Дортмунд - 3:4. Німці виграли битву на "Україні"

"Динамо" - БАТЕ - 2:2. Сенсація на берегах Дніпра

У Львові сталась сутичка між фанами "Карпат" та "Боруссії"