Дебют Жо у збірній Бразилії

Бразильці вже другий матч поспіль не можуть здобути перемогу.

Футбольна збірна Бразилії зіграла внічию (0:0) з командою Туреччини в товариському матчі, що відбувся пізно увечері 5 червня в Дортмунді. Суперники створили мінімальну кількість небезпечних моментів і не зуміли порадувати 26 тисяч глядачів забитими голами.

Бразилія-Туреччина
Хаміт Алтінтоп та Роналдіньо - в очікуванні м'яча (Фото - AFP)
Головний тренер південноамериканської команди Дунга поміняв 10 з 11 гравців, які брали участь в недавньому товариському матчі проти Англії (1 червня, 1:1). Місце в стартовому складі зберіг тільки центральний захисник Налдо. Головні зірки команди Роналдіньо і Кака вийшли на поле в другому таймі.

Цікаво, що в цьому матчі у складі збірної Бразилії дебютував форвард московського ЦСКА Жо. 19-річний нападаючий вийшов на заміну за 15 хвилин до кінця зустрічі.

Перший тайм пройшов з невеликою перевагою турецьких футболістів, і на 26-й хвилині удар Хаміта Алтінтопа прийшовся у стійку. Після перерви найреальніший шанс відкрити рахунок мав півзахисник збірної Бразилії Дієго, але його удар головою з вигідної позиції парирував воротар.

Відзначимо, що команди Бразилії і Туреччини зустрічалися між собою вп'яте, і турки дотепер не можуть перемогти п'ятиразових чемпіонів світу. В активі південноамериканців три перемоги при двох нічиїх.