Дебютант чемпіонату "Верес" впевнено переміг "Чорноморець" та вийшов на третє місце

Рівненці закріпилися у топ-6 УПЛ.

Рівненський "Верес" у рамках 17-го туру української Прем'єр-ліги здолав вдома одеський "Чорноморець" з рахунком 3:1.

Господарі забезпечили собі необхідний результат ще у першій половині зустрічі, коли голи у виконанні Романа Карасюка та Ростислава Волошиновича зробили рахунок після перших 45 хвилин 2:0.

У другому таймі команди обмінялися забитими голами. Спочатку Михайло Сергійчук на 54-й хвилині протистояння з пенальті довів рахунок до розгромного, але вже через 14 хвилин гості забили гол престижу - Олексій Хобленко скоротив відставання у рахунку, добивши м'яч у сітку порожніх воріт після помилки від голкіпера рівненців.

Після цієї перемоги в активі "Вереса" тепер 25 очок та 3 місце у турнірній таблиці. "Чорноморець", у свою чергу, залишився із 15 балами на 9 позиції.