Дельфін проти чебурашки

Олімпійська чемпіонка з Росії Світлана Журова вважає, що талісманом Олімпійських ігор 2014 року в Сочі має стати дельфін.

Дельфін
Символом зимової Олімпіади 2014 року в Сочі міг би стати дельфін афаліна, вважає олімпійська чемпіонка, представник Заявочного комітету "Сочі-2014" Світлана Журова

"Здоровий глузд підказує, що це був би правильний вибір. Для дельфіна можна придумати красиву історію - він міг би припливти по морю до Сочі з будь-якої частини світу і стати спортсменом", – сказала Журова в ефірі радіостанції "Ехо Москви в Санкт-Петербурзі". 

Світлана Журова
Світлана Журова ( Фото - sovsport.ru)
Вона нагадала, що для знаменитого ведмедика, що став символом московської Олімпіади 1980 року, була придумана ціла історія. "Люди плакали, коли розлучалися з олімпійським ведмедиком, тому що ця історія закінчувалась", – розповіла Журова. 

На думку Журової, у виду дельфіна, що мешкає в Чорному морі, дуже красива назва – афаліна. Саме цей персонаж і міг би стати символом Олімпійських ігор в Сочі, розташованому на чорноморському побережжі. 

Журова відзначила, що мамонтеня, якого багато хто пропонує зробити символом сочинської Олімпіади, більше підійшов би для Санкт-Петербурга, у випадку якщо північна столиця буде вибрана місцем проведення Олімпіади в 2020 році. 

"Якби Олімпіада проходила в Санкт-Петербурзі, я була б за мамонтеня. Про нього теж можна було б придумати історію, пов'язану з містом", – відзначила Журова. 

Чебурашка
Кажучи про Чебурашку, як про можливий символ Олімпіади-2014, спортсменка нагадала, що цей капловухий казковий герой вже став символом російської олімпійської збірної.
 
"Відбирати його не хотілося б. Саме нашу збірну багато хто пов'язує саме з цим символом",
– сказала Журова. 

За її словами, поступає дуже багато пропозицій з приводу того, що або хто може стати символом Олімпійських ігор в Сочі. Серед них – рак, матрьошка, олімпійський ведмедик з обличчям одного з учасників КВН. 

"До 6 серпня повинен бути зданий бізнес майстер-план", – сказала Журова, додавши, що члени Міжнародного олімпійського комітету (МОК) 27 серпня прибудуть в Сочі, щоб ознайомитися з ходом робіт і планом створення олімпійських об'єктів. 

Нагадаємо, що Сочі було назване столицею зимової Олімпіади-2014 на 119-й сесії МОК у Гватемалі 4 липня, перемігши Зальцбург (Австрія) і Пхенчхан (Південна Корея).


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: