Дерева навколо "Донбас Арени" будуть світитися

Біля "Донбас Арени" будуть підсвічуватися абсолютно всі (!) дерева.

На "Донбас Арені" повним ходом встановлюють освітлювальні стовпи. Роботи ведуться одночасно і в чаші, і в парковій зоні. За проектом на стадіоні передбачено 242 ліхтаря різної висоти, конфігурації та дизайну, причому більша частина з них розташується у парку - 145. Як тільки їх повністю встановлять, а це відбудеться вже через кілька днів, монтажники почнуть прикрашати майбутні ліхтарі світильниками.

Згідно проекту, розробленого німецькою компанією "Фагус", освітлювальні стовпи з'являться на пішохідних і проїжджих доріжках парку, алеях, автостоянках, по лінії огородження та біля вхідних сходів, що ведуть на арену стадіону.

Передбачається, що зовнішнє освітлення до 22.00 буде працювати на 100%, з 22.00 до 24.00 – на половину потужності, а з 24.00 до 5.00 – на 30%.

Крім робочого, святкового, нічного та аварійного видів освітлення, на "Донбас" Арені передбачено декоративне підсвічування більш ніж з 300 ламп.

Сяяти різними вогнями буде центральна алея з фонтанів, на яку з декількох ракурсів спрямують потужні прожектори. А фонтан з обертаючимся гранітних м'ячем буде світитися за рахунок ламп, вмонтованих в дно цієї конструкції.

Крім цього, знизу будуть підсвічуватися абсолютно всі (!) дерева. Загальна тональність - біла холодна.

Загалом, різнокольорове сяйво арени буде створюватися за допомогою 12-ти кілометрів проводів, прокладених під стадіоном. Втім, це зовсім небагато – особливо у порівнянні з 27-ма кілометрами кабелів, що забезпечують відеосигнал, і 300-кілометровій IT-павутиною.

Читайте також:

"Шахтар" цікавиться лідером "Карпат"

Тимощук: У "Шахтаря" гарні шанси. А "Динамо" буде важко

"Шахтар" на чолі з Ахметовим посадив дерева біля "Донбас Арени"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: