"Десна" у запеклому матчі вдесятьох зуміла перемогти на виїзді "Львів"

Новачок УПЛ перервав свою тривалу безпрограшну серію.

Чернігівська "Десна" у рамках 11 туру чемпіонату України розібралася зі "Львовом" з рахунком 3:1.

Гості відкрили рахунок вже на четвертій хвилині протистояння - Артем Фаворов спокійно переграв воротаря "городян", вивівши таким чином свою команду вперед.

На 28 хвилині "Десна" подвоїла свою перевагу на табло. Олександр Філіппов вдало замкнув навіс з флангу у виконанні Дениса Безбородька.

Утім, під кінець першої половини зустрічі головний арбітр вирішив дещо полегшити життя господарям. Віталій Єрмаков, порушивши правила на суперникові, побачив перед собою друге попередження, яке автоматично перетворилося на вилучення. Ось так "Десна" й залишилися у цій грі вдесятьох.

На самому початку другого тайму "Львів" усе ж зумів скоротити відставання до мінімуму - Бруно на 52 хвилині вишуканим ударом з лінії штрафної відправив ігровий знаряд точно під поперечину воріт Євгена Паста. Проте, вирішальне слово усе ж було за гостями - Артем Фаворов оформив дубль, пробивши з середньої дистанції точно під голкіпером.

Таким чином, перегравши "Львів", "Десна" піднялася в турнірній таблиці на сьому сходинку - тепер в активі чернігівської команди 13 балів. Що стосується "городян", то вони перервали безпрограшну серію, яка до цієї зустрічі складала цілих п'ять поєдинків. "Львів" з 11 очками продовжує перебувати на 9 позиції.