Десять жовтих карток на двох: "Динамо" у запеклій боротьбі переграло "Олімпік"

Київська команда наздогнала у турнірній таблиці "Шахтар".

Київське "Динамо" у рамках 9-го туру чемпіонату України переграло донецький "Олімпік" із рахунком 2:1.

Номінальні гості (матч проводився у Києві) вийшли вперед на 20-й хвилині зустрічі - Віктор Циганков першим зорієнтувався після непорозуміння біля чужого штрафного майданчику та вивів свою команду вперед у цьому протистоянні.

Тим не менш, колектив Романа Санжара знайшов в собі сили відновити паритет у цій грі - Моха, після рикошету під час прострілу від партнера, технічно переправив м'яч повз голкіпера "Динамо" - 1:1.

Не пройшло й декількох хвилин, як підопічні Олександра Хацкевича знову були попереду - Буяльський, пройшовши декількох суперників, пробив точно у кут воріт донецької команди.

Слід зазначити, що у цій грі суддя показав гравцям обох команд 10 жовтих карток, проте, у цій важкій боротьбі "Динамо" все ж зуміло переграти "Олімпік" та наздогнати у турнірній таблиці іншу донецьку команду "Шахтар" - тепер, в активі грандів українського футболу по 22 набраних бала після 9 проведених турів. "Олімпік", у свою чергу" залишився з 13 очками на 6 місці.