Девід Бекхем програв суд повії

Девіду Бекхем програв позов проти журналу In Touch Weekly і повії, яка розповіла, що мала інтимні відносини б футболістом.

Федеральний суд Лос-Анджелеса залишив без задоволення позов футбольної зірки Девіда Бекхема до журналу In Touch Weekly та колишньої повії Ірмі Нічі.

Бекхем звинувачував відповідачів у наклепі і вимагав 25 мільйонів доларів в якості компенсації за те, що у вересні 2010 року In Touch Weekly опублікував інтерв'ю з Ірмою Нічі, в якому йшлося про неправдиву, на думку Бекхема, інформацію про футболіста.

Зокрема, Ірма стверджувала, що в 2007 році Бекхем користувався її сексуальними послугами в Лондоні і Нью-Йорку і платив їй по 10 тисяч доларів за ніч.

Представник Бекхема в суді наполягав, що ця історія є вигадкою від початку до кінця, а журналісти In Touch Weekly не перевірили викладені Ірмою Нічі факти, щоб "продати" скандальну публікацію.

Суддя Мануель Реаль визнав, що, по-перше, приватне життя Бекхема як публічної персони становить інтерес для громадськості, по-друге, Ірма Нічі, незалежно від правдивості її розповіді, захищена законами про свободу слова, по-третє, що позивач не довів наявності злого умислу в діях In Touch Weekly.

Адвокат Бекхема заявив, що рішення суду буде оскаржено в апеляційній інстанції.

Читате також:

Британський художник розіп'яв Девіда Бекхема

Бекхем випустить іменну нижню білизну

Син Девіда Бекхема стане модним дизайнером

Подружжя Бекхемів віддалося пристрасті у ліфті (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: