Діакате – гравець київського "Динамо"!

Захисник збірної Сенегалу і клубу "Нансі" Папа Діакате сьогодні ввечері підпише 5-річний контракт з київським "Динамо".

Вчорашня зустріч між керівниками "Динамо" і сенегальським захисником Папа Діакате продовжувалась до 21 години. За наслідками переговорів Діакате повідомив, що угода досягнута на 100%. Залишається підписати контракт.
 
Як і передбачалося, це відбудеться сьогодні в другій половині дня в готелі-люкс у Монако, де генеральний директор "Нансі" Жерар Парантен зустрінеться з босом "Динамо", який прибуде в князівство з Діакате. 

Останній повинен розірвати свій контракт з "Нансі", щоб офіційно стати новобранцем киян. Це традиційна частина трансферу, як і медогляд, який пройшов Діакате сьогодні вранці. 

Нагадаємо, що вчора захисник "Нансі" і збірної Сенегалу Папа Діакате прибув у столицю України, підтвердивши готовність підписати запропонований йому президентом київського "Динамо" 5-річний контракт, а на офіційному сайті "Нансі" з'явилася інформація: 

"Папу Діакате з дружиною вилетіли сьогодні в другій половині дня до України. Після вихідних, проведених в роздумах, Сенегалець нарешті зробив вибір на користь київського "Динамо" і увечері або у вівторок повинен підписати контракт".
 
"Все буде врегульовано у вівторок увечері", - повідомив вчора генеральний менеджер "Нансі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: