"Динамо" - "Барселона". Поле буде в ідеальному стані

Заступник директора стадіону "Динамо" Анатолій Колоша розповів про підготовку газону до матчу "Динамо" - "Барселона".

Напередодні матчу Ліги чемпіонів "Динамо" – "Барселона", який відбудеться у найближчу середу, газон стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського знаходиться у прекрасному стані.

Детальніше про те, як ведеться підготовка газону до останнього і найважливішого для "Динамо" матчу 2009 року, розповів заступник директора стадіону Анатолій Колоша.

- Зараз настав час сутінок. До 20-го грудня світловий день зменшиться до восьми годин. Тому рослини переживають не найкращі часи, зокрема, трава. Тому ми провели ряд агротехнічних заходів, щоб підготувати футбольний газон до матчу "Динамо" - "Барселона". Зокрема, внесені спеціальні калійні добрива з великою кількістю мікроелементів. Ми також використовували насіння, які сходять при температурі +4 градуси. Це новий вид, який називається СОС. Вони "затягли" невеликі ушкодження, які були на газоні. Думаю, поле буде в ідеальному стані.

Крім того, ми накрили його агроплівкою. Незважаючи на те, що цього року ми ще не включали підігрів, температура газону під плівкою складає 5,5 градусів. Це дає надію, що у разі морозу не виникне конденсат і поле не буде слизьким під час гри. У вівторок ми його відкриємо, підстрижемо, оскільки трава під плівкою трохи підросла, і будемо чекати "Барселону" на тренування.

- У день матчу очікується сприятлива погода?
- Зараз важко сказати, адже нині прогнози метеорологів міняються щогодини. У зв'язку з цим, розробляю нові схеми догляду за газоном. Для поля добре, що тепла погода тримається майже до середини грудня. Найголовніше – не втратити газон, коли на сиру землю випаде сніг, який може викликати грибкові захворювання. Ми використовуємо сучасні добрива, стимулятори і мікроелементи. Хотів би відзначити, що клуб не шкодує коштів на догляд за газоном. У нас нова техніка, нове міцне покриття. "Динамо" зацікавлене, щоб на стадіоні був гарний газон.

- Як будете готувати поле до "зимівлі"?
- Після матчу з "Барселоною" відремонтуємо, засиплемо піском, обробимо фунгіцидами і проведемо інші роботи, необхідні для консервації та збереження газону на наступний рік.

Читайте також:

"Динамо" купує 17-річного вундеркінда

Кройфф - про шанси "Барселони" у грі з "Динамо"

Вісім варіантів для "Динамо" у Лізі чемпіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: