"Динамо" двічі забило у Римі, зігравши з "Лаціо" у фантастичну нічию

Голи Циганкова і Мораєса дають надію на чвертьфінал.

Київське "Динамо" зіграло внічию з римським"Лаціо" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи . Гра відбулася у Римі і завершилася з рахунком 2:2.

ЛАЦІО - ДИНАМО. СТАТИСТИКА МАТЧУ

У першому таймі кияни майже весь час оборонялися, лише перед перервою вони почали відчувати себе більш впевнено.

Щоправда, за перші 45 хвилин ні "Лаціо", ні "Динамо" не завдали жодного удару у площину воріт. "Біло-синім" посміхнулася удача, коли Феліпе Андерсон небезпечно бив, але поцілив в Алессандро Мурджу, а Микита Бурда зняв м'яч з ноги Чіро Іммобіле у кількох метрах від воріт.

1/8 фіналу Ліги Європи. 1 матч. Лаціо - Динамо / Фото: Reuters

У другому таймі голи пішли.  Віктор Циганков вивів "Динамо" вперед на 52-й хвилині, заштовхавши м’яч п’ятою.

Але римляни швидко охолодили радість українців – Чіро Іммобіле зрівняв дві хвилини потому (54').

А на 62-й Феліпе Андерсон до асиста додав гол..

Рятівником киян став Жуніор Мораєс, який вийшов на заміну, і потужним ударом зрівняв рахунок (79'). А перед самим фінальним свистком Іммобіле влучив у стійку!

"Динамо" повертається додому з двома голами на виїзді.  Матч-відповідь відбудеться 15 березня у Києві на "Олімпійському" о 20:00. Зазначимо, що гру пропустить Денис Гармаш, який примудрився отримати червону картку після фінального свистка за розмови з арбітром.