"Динамо" хоче повернути Алієва безкоштовно

Ігор Суркіс заявив, що "Динамо" ще не зверталося до "Локомотива" з питання трансферу Алієва.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що кияни ще не зверталися до "Локомотива" з питання трансферу Олександра Алієва.

"Ні з ким з керівництва "Локомотива" з цього питання я ще не спілкувався. Нам нікуди поспішати. Ми чекаємо, коли москвичі переведуть на наш рахунок 4 мільйони євро за трансфер Алієва. Якщо вони цього не зроблять, Саша і так повернеться в "Динамо", - відзначив Суркіс.

Однак "Локомотив" навряд чи погодиться на такі умови. Адже вийде, що перший їхній платіж - 4 мільйони євро - пішов на річну оренду Алієва. Це недозволена розкіш для клубу рівня "Локомотива".

"Залізничники" обмірковують хитру пропозицію - "Динамо" отримує улюбленця Юрія Сьоміна, повернувши ці 4 мільйони євро. Але тоді ситуація стає абсурдною для "Динамо" - виходить, кияни віддали Алієва в річну оренду "Локомотиву"... абсолютно безкоштовно.

Це підтверджує і Ігор Суркіс: "Як до такого можна було додуматися? Це маячня, на такі умови ми не будемо погоджуватися. Не думаю, що нам таке запропонують".

Звісно, "Локомотив" може заплатити киянам чотири мільйони євро і тоді вже "залізничники" диктуватимуть динамівцям свої умови.

Читайте також:

"Шахтар" дорожчий за "Динамо" на 42 мільйони євро

"Локомотив" вимагає за Алієва 11 мільйонів

Мілевський загуляв перед медоглядом в "Динамо"

"Локомотив" може продати Алієва супернику "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: