"Динамо" і "Дніпро" можуть виключити з Прем'єр-ліги

"Динамо" і "Дніпро" не захотіли надати права на телевізійні трансляції за своєю участю в розпорядження української Прем'єр-ліги.

Виконуючий обов’язки президента Прем’єр-ліги і кандидат на пост повноправного президента структури Віталій Данілов, висловив думку про те, що клуби, які не передали свої права на телевізійні трансляції, будуть виключені з Прем'єр-ліги.

Подібне положення міститься в, прийнятому 4 червня 2009 року, новому Статуті Прем'єр-ліги України.

"Найскладнішим було вмовити передати свої права в загальний пул трьом клубам - "Дніпру", "Кривбасу" і "Динамо". Але тепер все буде по-іншому. У новому Статуті, прийнятому на загальних зборах 4 червня, зазначено, що кожен клуб, що є учасником прем'єр-ліги, зобов'язаний передати права УПЛ. В іншому випадку він таким не буде", - зазначив Віталій Данілов.

Однак, "Динамо" і "Дніпро" не захотіли надати права на телевізійні трансляції за своєю участю в розпорядження української Прем'єр-ліги.

Чи означає це, що, відповідно до Статуту, вони перестануть приймати участь в іграх Чемпіонату України? Відповідь на це та інші питання щодо Прем’єр-ліги, найвірогідніше, ми дізнаємося на початку липня.

Читайте також:

ФК "Дніпро" подав в суд на Прем'єр-лігу

Рабинович назвав зарплати чиновників Прем'єр-ліги

В Прем'єр-лізі назріває грандіозний скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: