"Динамо" і "Дніпро" нарешті заплатили внески за чемпіонат України

"Динамо", "Арсенал", "Дніпро" та "Кривбас" заплатили заявкові внески за участь у чемпіонаті України під егідою Прем'єр-ліги.

Чотири футбольні клуби України - "Динамо", "Арсенал", "Дніпро" та "Кривбас" - заплатили заявкові внески за участь у чемпіонаті України під егідою Прем'єр-ліги.

Вищезазначені клуби, які з різних причин не змогли вчасно розрахуватися з Прем'єр-лігою за участь у чемпіонаті, сплатили внески напряму у Федерацію футболу України, аби винести вирішення цього питання за рамки конфлікту з керівництвом Прем'єр-ліги.

Відповідно, ФФУ поінформувала про це президента Прем’єр-ліги Віталія Данилова.

Крім того, беручи до уваги, що Прем’єр-ліга вже понад шість місяців не виконує своїх фінансових зобов’язань щодо Договору з ФФУ на спортивний сезон 2010/2011 років, а також усвідомлюючи необхідність негайного погашення заборгованості арбітрам, інспекторам і делегатам ФФУ за проведення змагань під егідою Прем’єр-ліги, Адміністрація федерації висловила готовність взяти на себе посередницьку місію і здійснити всі платежі самостійно з подальшим наданням Прем’єр-лізі звітних фінансових документів.

Читайте також:

"Шахтар" виділив гроші на Чорнобиль

Сьомін пояснив, чому "Динамо" вилетіло з Ліги Європи

Підсумки 25-го туру чемпіонату України з футболу

Блохін назвав ідеальну схему для чемпіонату України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: