"Динамо" і "Металіст" підписали мир у Києві

Центральна битва першого туру між "Динамо" і "Металістом" завершилась в результативну нічию.

У центральному матчі першого туру чемпіонату України зустрічалися київське "Динамо" і харківський "Металіст". Гра завершилась з рахунком 1:1.

На переповненому стадіоні імені Лобановського кияни та харків'яни показали цікавий футбол, з великою кількістю небезпечних моментів і двома забитими м'ячами.

Вже на третій хвилині Хав'єр, залишившись без опіки захисників, відгукнувся на передачу Девіча, і вразив уже порожні ворота.

Кияни відповіли влучним ударом на 17-й хвилині. Гусєв увійшов у штрафний майданчик і завдав сильний удар з лівої ноги. Дішленкович зреагував, але випустив м'яча з рук і Шева добив сферу у сітку.

У другому таймі динамівці володіли відчутною і беззаперечною перевагою, але фортуна була на стороні гостей.

Так на 80-й хвилині після удару Шеви з 20-ти метрів м'яч потрапив у ліву стійку, а на останній компенсованій хвилині після сильного дальнього удару Єременка харків'ян врятувала поперечина.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию, а тисячі вболівальників оплесками супроводжували команди з поля. Це той рідкісний випадок, коли столичний глядач після невдачі улюблених футболістів подякував їм за гру. Найголовніше, що вона зараз у команди Юрія Сьоміна є. А забиті м'ячі і перемоги прийдуть, головне не зупинятися, йдучи обраним шляхом.

Після матчу обидва тренери визнали, що на був дуже цікавий матч, в якому могла виграти кожна з команд.