"Динамо" - "Інтер" - 1:2. Трагедія на останніх хвилинах

Київське "Динамо", ведучи у рахунку протягом усієї гри, пропустило два м'ячі наприкінці зустрічі і програло "Інтеру".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий етап

Група F. 4-й тур

Київ. "Динамо" ім. В. Лобановського
Арбітр: Бертран Лайєк; асистенти: Мішель Анноньє, Давід Бенеш (всі - Іспанія)

ДИНАМО (Київ, Україна) - ІНТЕР (Мілан, Італія) - 1:2

Динамо: 31.Богуш - 21.Маграо, 34.Хачеріді, 44.Алмейда, 11.Єрьоменко - 5.Вукоєвич, 17.Михалик - 70.Ярмоленко, 36.Нінкович, 7.Шевченко - 10.Мілевський (С)

Запасні: 55.Рибка, 3.Бетао, 4.Гіоане, 20.Гусєв, 22.Кравець, 29.Мандзюк, 49.Зозуля

Інтер: 12.Жуліо Сезар - 26.Ківу (45.Балотеллі, 46), 25.Самуель, 6.Лусіо, 13.Майкон - 19.Камб'яссо (8.Мотта, 46) - 10.Снейдер, 5.Станкович, 4.Дзанетті (С) - 9.Ето'о, 22.Міліто

Запасні: 1.Тольдо, 11.Мунтарі, 14.Вієйра, 23.Матерацці, 30.Мансіні

1:0 Андрій Шевченко, 21
1:1 Дієго Міліто, 85
1:2 Веслі Снейдер, 89

"Динамо" опускається на останнє місце у групі. А "Інтер" стає лідером нашого квартету

90+3 хв: фінальний свисток

90+2 хв: потасовка на полі. Шева зчепився з захисником. На поле полетіла бутилка

90 хв: Лайєк додав лише дві хвилини

89 хв: нажаль, 1:2. Мунтарі пробив з-за меж карного майданчика, Богуш примудрився пропустити м'яч під руками, Міліто добивав круглого з гострого кута, голкіпер "Динамо" прийняв м'яч на себе і вже Снейдер проштовхнув круглого у сітку воріт

85 хв: серія помилок динамівців завершилася голом у наші ворота. Снейдер зліва змістився в центр і покотив на 11-метрову позначку на Міліто. Підкат Алмейди не допоміг, навіть перешкодив. Богуш попався на протиході

81 хв: Снейдер обігрує захисника і пробиває з 16-ти метрів. Під постріл голландця кинувся Хачеріді і врятував "Динамо"

80 хв: Шева в дотик дивовижно дістає м'яч на лицьовій лінії і викладає його під удар Ярмоленку. Першу і другий спроби Андрія блокує Лусіо

78 хв: остання заміна у складі "Інтера": замість Вальтера Самуеля на полі з'явився Саллі Мунтарі

75 хв: Ето'о виграв боротьбу у двох захисників і з десяти метрів зльоту розстрілював ворота. Однак перестарався камерунець. М'яч пролетів над поперечиною

73 хв: динамівці перевели гру у центр поля. "Інтер", ймовірно, готується до вирішального штурму воріт "Динамо"

73 хв: контратака "Динамо". Гусєв проривається по правому флангу. Передача на Шеву. Андрій йде у обіграш і втрачає м'яч

71 хв: навіс справа і Балотеллі у стрибку пробиває головою. Неточно

69 хв: перша заміна у складі "Динамо": замість Артема Мілевського на поле вийшов Олег Гусєв

Інтер кинув всі сили в атаку. Динамо з трудом відбивається

68 хв: Ето'о вивів Балотеллі на побачення з Богушем. Удар повз голкіпера, але й повз ворота

66 хв: Снейдер виконав подачу зі штрафного з лівого флангу і Самуель пробив головою, але м'яч зі дзвоном влучив у стійку воріт Богуша!

65 хв: Богуш знову помиляється на виході, але надійно грає Хачеріді

64 хв: Самюель Ето'О прощає "Динамо". Богуш помиляється на виході, просто махає кулаком повз м'яча, і камерунець, здавалося, напевно кладе круглого в кут воріт. Але обійшлося. Промах

62 хв: Міліто вривається у карний майданчик зліва і у боротьбі з захисником наносить удар у ближній кут. Богуш ловить

61 хв: Маграо з лівого фланга навісив в карний майданчик на Шеву. Андрій головою скинув на Нінковича. Серб прийняв м'яч і пробив у ближній кут. М'яч пройшов в сантиметрах від стійки воріт

58 хв: Михалик пробиває сходу метрів з 35-ти. Вище воріт

53 хв: в центрі поля Михалик зіграв грубо в ногу Ето'о. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Тарас Михалик

48 хв: штрафний удар у намрямку воріт "Динамо". Навіс і Самуель наносить удар головою. М'яч пройшов повз ворота

46 хв: Моурінью зробив відразу дві заміни: Т'яго Мотта замінив Естебана Камб'яссо. Крістіана Ківу замінив Маріо Балотеллі

46 хв: розпочався другий тайм. Вдруге у цій грі з центра поля розпочинають італійці

45+1 хв: до кутового справа не дійшла. Лайєк свистить на перерву

45+1 хв: до воріт метрів 30. Б'є Шева, м'яч від стінки летить на кутовий

45 хв: Мілевський отримав пас від Шеви і міг втікати один на один, але його заблокував Лусіо. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Лусіо

40 хв: непогана атака "Динамо" завершилася неточним ударом Андрія Шевченка з лінії карного майданчика

35 хв: Міліто наніс удар з 15-ти метрів. В руки Богушу

33 хв: ще один кутовий біля воріт Богуша. Макйон подає у центр карного майданчика і Хачеріді виніс м'яч ... прямо на Шевченка на лівому фланзі. Шева відпасував на Нінковича. Мілош зміщається в центр і повертає м'яч Шеві, але Андрій у офсайді

32 хв: другий кутовий біля воріт "Динамо". Захисники винесли м'яч

31 хв: класна могла вийти контратака у "Динамо". Хачеріді блискуче віддав на Мілевського, однак Артем програв боротьбу захиснику

30 хв: кутовий біля воріт "Інтера". Маграо подає на дальню штангу і Жуліо Сезар в стрибку ловить м'яч

Леандро Алмейда пропустить матч "Рубін" - "Динамо" у п'ятому турі Ліги чемпіонів

28 хв: динамівці близько хвилини тримали м'яч на половині поля "Інтера". Однак після однієї з передач гості побігли в контратаку. Леандро Алмейда змушений був фолити. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Леандро Алмейда

23 хв: динамівці перехопили м'яч і збиралися бігти в атаку. Однак Самуель в центрі поля грубо зіграв проти Мілевського. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Вальтер Самуель

21 хв: ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

Шевченко отримав передачу і завдав чудового за красою удару метрів з 22-х і м'яч по неймовірній траєкторії залетів за спину Жуліо Сезару у ворота - 1:0

19 хв: штрафний удар пробиває Маграо. Удар-простріл у воротарську, серія рикошетів і футболістам "Інтера" вдалося винести м'яч подалі від власних воріт

19 хв: Ківу збив Шевченка біля правого кута карного майданчика

16 хв: Михалик, вибиваючи м'яч, влучив у Ярмоленка. Буде кутовий у Інтера. Подача і Михалик вибив м'яч у поле

13 хв: Маграо увійшов у карний майданчик і відкотив м'яч під удар Ярмоленку. Андрій замешкався і його удар накрили захисники

9 хв: кутовий біля воріт "Інтера". Маграо подає, захисники винесли м'яч. Сфера знову опинилася у Маграо. Повторна подача і знову захист "нерадзуррі" переграє динамівців

Трибуни активно підтримують динамівців. "Динамо", "Динамо" - звучить з трибун

8 хв: стартовий відрізок гри пройшов за невеликої переваги футболістів "Інтера"

2 хв: Міліто віддав на Снейдера в карний майданчик і Веслі з 14-ти метрів наносить класний удар в дальній кут. М'яч пройшов в сантиметрах над поперечиною

1 хв: кияни розпочинають гру з центра поля

21:43 у складі "Динамо" не має змін у порівнянні з матчем двотижневої давнини. Звучить гімн Ліги чемпіонів

21:42 команди виходять на поле стадіону Динамо ім. В. Лобановського