"Динамо" - "Маріуполь. ФФУ назвала правильним пенальті на Мбокані

Також названо правильним рішення з незарахованим голом Циганкова.

Комітет арбітрів ФФУ проаналізував матч 30-го туру Прем’єр-ліги між "Динамо" та "Маріуполем" та прокоментував спірні рішення судді.

Пенальті на 54-й хвилині, який Анатолій Абдула призначив після падіння Дьємерсі Мбокані у боротьбі з Олексієм Биковим, Комітет назвав правильним.

ВідеоДинамо - Маріуполь - 1:1. Відео голу Циганкова

Чемпіонат України 2017/2018. 30 тур. Динамо - Маріуполь - 1:1. Відео голу Циганкова на 55 хвилині матчу.

Динамо - Маріуполь - 1:1. Відео голу Циганкова

"54 хв. 11У на користь господарів було призначено правильно за затримку ззаду всередині штрафної площі, що здійснював гравець № 2 гостей проти футболіста № 70 господарів, який своїми діями зривав перспективну атаку. Технічне рішення є правильним", - йдеться у випуску POST SCRIPTUM.

Також Комітет визнав правильними рішення про влучання м’яча у руку Андрія Тотовицького (25 хвилина) та Артема Шабанова (55 хвилина).

"Йдеться про ненавмисні дії, що не підлягають покаранню", - підсумовує Комітет.

Незарахований гол Віктора Циганкова на 60-й хвилині – також названо правильним рішенням. Положення поза грою було у Йосіпа Піварича.

ВідеоДинамо - Маріуполь. Незарахований гол Циганкова

Гол киянина не зарахували через суперечливий офсайд.

Динамо - Маріуполь. Незарахований гол Циганкова

Нагадаємо, "Динамо" втратило очки у матчі з "Маріуполем" і майже подарувало "Шахтарю" чемпіонство.

ВідеоДинамо - Маріуполь - 1:1. Як кияни втратили надію на чемпіонство

Чемпіонат України 2017/2018. 30 тур. Динамо - Маріуполь - 1:1. Відео голів і ключових моментів матчу, експертний розбір у студії програми Профутбол на каналі 2+2.

Динамо - Маріуполь - 1:1. Як кияни втратили надію на чемпіонство