"Динамо" – "МЮ": нашестя "дияволів"

Матч київського "Динамо" зі славетним "МЮ" приніс ще одне гірке розчарування українським вболівальникам. Гості переграли київський клуб по всіх статтях.

Київське "Динамо" продовжує грати роль постачальника очок у Лізі чемпіонів для будь-якого суперника з 2005 року. У вівторок у матчі 3-го туру групового турніру Ліги чемпіонів "Динамо" з рахунком 2:4 поступилося англійському "Манчестер Юнайтед".

Вже на 18-й хвилині практично усе в цій грі стало зрозуміло, коли рахунок на табло був 2:0 на користь манкуаніанців.

На жаль клас динамівської та англійської команди на даний момент дуже різниться – тому майже в кожному фрагменті гри, єдиноборстві динамівці програвали дуелі своїм опонентам.

У перші 30 хвилин матчу "МЮ" з "Динамо" робив, що хотів. Повністю була провалена гра на флангах, а особливо там, де бігав Гіоане.

Саме з цього флангу гості і провели першу гольову атаку. Гіггз навісив у штрафну і Фердінанд виграв верхову боротьбу у Діакате і пробив у кут воріт Шовковського - 1:0.

Через 8 хвилин контратака по флангу Несмачного: Роналду, Браун і Руні розіграли триходівку, в результаті чого останній забив вже у пусті ворота, оскільки Шовковський в цей момент вже був на газоні.

Гості могли забивати в цей відрізок часу ще як мінімум двічі. А потім на 34-й хвилині "Динамо" забило несподіваний гол, причому, не тільки для себе, але й для "МЮ", що трохи курортно розпочав грати, зважаючи на "силу" своїх суперників.

Корреа подав з кутового, і Рінкон ударом головою з 12 метрів поклав м`яч у кут воріт ван дер Сара. Хвилини з три після успіху "Динамо" щось намагалося протиставити "МЮ", але їх надії були розбиті захистом і умілим пресингом англійців.

"Динамо" - "МЮ"
Результат матчу "Динамо" - "Манчестер Юнайтед" на табло НСК "Олімпійський". (Фото - Костянтин Клименко)
На 40-й хвилині О`Ши ледве не зробив рахунок 1:3, але Шовковський взяв його несильний удар у кут воріт. Але вже за хвилину помилку партнера виправив Роналду, який після навіса Гіггза ударом головою абсолютно спокійно відправив м`яч у дев'ятку воріт Шовковського. Захисники знову проґавили гравця суперника.

У другому таймі "Динамо" заграло активніше - Сабо випустив на заміну замість Шацьких і Гіоане Белькевича і Мілевського.

Одвічно перспективний Мілевський нічим не запам`ятався окрім епізоду, коли у штрафній упав у боротьбі з Брауном, але зробив це якось непереконливо для угорського судді Віктора Кашшої і той на 11 метрів не вказав.

Белькевич щось намагався зробити і навіть віддав кілька гострих пасів, що не стали результативними.
На 49-й хвилині Тевес пробив сходу і влучив у штангу.

Якщо пенальті у ворота "МЮ" Кашшоі не дав, то зробив це після консультації з боковим рефері у ворота "Динамо" на 68-й хвилині. Тевес навісив з лівого флангу і м'яч влучив в лікоть Гавранчича, який знаходився на куту штрафного майданчика. Пенальті, можливо, і вигаданий, але це вже історія.

Гол Руні
Sport.com.ua
Гол Руні
З 11 метрів Роналду переграв Шовковського - 1:4. Динамівцям вдалося відіграти один м'яч завдяки зусиллям Бангури, але це вже нічого не вирішувало.

Після матчу з "МЮ" (2:4) головний тренер "Динамо" Йожеф Сабо дуже довго йшов на післяматчеву прес-конференцію.

"Сьогодні перемогла найсильніша команда. На рівних з "МЮ" наша команда поки грати не може. Була велика кількість помилок, особливо в першому таймі. Хочу сказати, що коли ми отримуємо кутові чи штрафні удари біля наших воріт, то це для нас гірше, ніж навіть пенальті", - сказав Сабо.

Головний тренер "МЮ" Алекс Фергюсон після гри сказав, що його команда мала забивати у першому таймі більше, ніж 3 голи у ворота "Динамо".