"Динамо" на виїзді переграло "Янг Бойз" і вийшло до плей-оф Ліги Європи

Кияни достроково вийшли до 1/16 фіналу

Київське "Динамо" в гостях у швейцарського "Янг Бойз" в рамках 4-го раунду групового етапу Ліги Європи мінімально здолало суперника (1:0) і достроково вийшло до плей-оф Ліги Європи.

У першій половині гри перевагою володіли господарі, однак влучити у ворота їм так і не вдалося.

Після перерви кияни вже традиційно зуміли активізуватися і на 70-й хвилині відкрили рахунок в цій грі. Віталій Буяльський, отримавши м'яч від Дерліса Гонсалеса, потужно пробив у ближній кут.

Більше м’яч у ворота жодної з команд не полетів, матч завершився мінімальною перемогою киян.

Зазначимо, що 23-річний воротар "біло-синіх" Георгій Бущан у цьому матчі вдало дебютував у єврокубках, залишивши свої ворота цілими.

Таким чином, команда Олександра Хацкевича стала беззаперечним лідером групи В (10 балів) і гарантувала собі місце у плей-оф турніру. На рахунку "Янг Бойз" залишилося 3 пункти.

Тим часом, перемога "Партизана" (2:0) над "Скендербеу" у паралельному матчі перемістила сербів на другу позицію, у них на рахунку 5 пунктів.