"Динамо" не втримало перемогу над "Славією" на старті Ліги чемпіонів

Славія - Динамо - 1:1 / Фото: facebook.com/SKSlaviaPrahaFotbal/

У компенсований час чехи зрівняли з пенальті.

Київське "Динамо" відкрило Лігу чемпіонів-2018/19 виїзною нічиєю із чеською "Славією". Матч 3-го кваліфікаційного раунду у Празі завершився з рахунком 1:1.

Спека у Празі позначилася на грі, у столиці Чехії було +34.

Беньямін Вербич забив на 82-й хвилині. Гол вийшов досить курйозним. На полі було два м'ячі, один з яких саме вибивали за межі поля, а гравці "Славії" відволіклися на це. У цей момент Сергій Сидорчук закинув на Вербича, який спокійно пробив воротаря.

Славія – Динамо – 0:1. Відео голу Вербича

А на 90+4 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота киян, який реалізував Йозеф Гушбауер.

Славія – Динамо – 1:1. Відео голу Гушбауера

Хто вийде у раунд плей-оф стане відомо 14-го серпня у Києві, коли відбудеться матч-відповідь. Початок о 19:30, трансляція на каналі 2+2 та онлайн на ТСН Проспорт.

У парі наших потенційних суперників "Стандард" - "Аякс" бельгійці відігралися з 0:2, матч завершився внічию 2:2.