"Динамо" перед супербитвою із "Шахтарем" упевнено розібралося із "Зорею"

Кияни на своєму полі переграли луганчан.

Київське "Динамо" у матчі 26-го туру української Премєр-Ліги без проблем впоралося із "Зорею" на своєму полі.

Фінальний свисток прозвучав за рахунку 4:0 на користь господарів.

Відкрив рахунок у грі Микита Бурда (13), який вдало замкнув подачу з кутового.

Після перерви Беньямін Вербич на добиванні подвоїв перевагу киян (51). А за 3 хвилини Артем Бєсєдін зняв усі запитання про переможця, головою відправивши м’яч у ворота гостей (54). І наостанок, на 88-й хвилині Віктор Циганков добив м'яч після удару Вербича і поставив крапку у цьому протистоянні.

Варто зазначити, що "Зоря" грала з "Динамо" без шістьох гравців основи, а у першому таймі через травму втратила капітана Олександра Караваєва.

Таким чином, "Динамо" має тепер у своєму активі 57 балів і продовжує переслідувати у турнірній таблиці "Шахтар", який лідирує з 63 балами після перемоги у іншому матчі УПЛ над "Вересом" (2:0). "Зоря", своєю чергою, з 37 балами залишилася на 4-му місці.

ВідеоДинамо - Заря - 4:0. Відео матчу

Чемпіонат України 2017/2018. 26 тур. Динамо - Заря - 4:0. Відео ключових моментів і голів матчу.

Динамо - Заря - 4:0. Відео матчу