"Динамо" перервало п'ятиматчеву безвиграшну серію, здолавши "Ворсклу"

Кияни нарешті зуміли перемогти у чемпіонаті.

Київське "Динамо" у рамках 15-го туру української Прем'єр-ліги переграло вдома полтавську "Ворсклу" із рахунком 2:1.

Господарі відкрили рахунок на 26-й хвилині завдяки зусиллям форварда Жуніора Мораєса. Не пройшло й 5 хвилин, як команда Олександра Хацкевича була попереду із перевагою вже у два голи - Віталій Буяльський вдало замкнув пас з флангу у виконанні Дениса Гармаша.

Динамо - Ворскла - 2:0. Відео голу Буяльського

Вже у другому таймі гості зуміли один м'яч відіграти - Володимир Чеснаков на 58-й хвилині чітко реалізував епізод після розіграшу своєї команди.

Динамо - Ворскла - 2:1. Відео голу Чеснакова

Тим не менш, на більше підопічних Василя Сачка не вистачило й вони поступилися. Що стосується "Динамо", то вони зуміли нарешті перервати для себе 5-матчеву безвиграшну серію у чемпіонаті України.

Після 15 поєдинків в активі "Динамо" тепер 29 балів та 2 місце. Від лідируючого "Шахтаря" кияни відстають на 7 очок. "Ворскла", у свою чергу, залишилася із 21 пунктом, посідаючи при цьому 5 позицію.