"Динамо" почало рік з розгромної перемоги (відео)

Гра "Динамо" - "Бней-Ейлат" завершилась з рахунком 4:0. Відзначились Андрій Ярмоленко, Андрій Шевченко, Андре і Олег Гусєв.

21 січня київське "Динамо" провело перший спаринг на підготовчому зборі в Ейлаті. Підопічні Юрія Сьоміна піднесли урок футболу місцевій команді "Бней Ейлат", яка грає у південній зоні Ліги Алеф чемпіонату Ізраїлю (аналог однієї з груп української другої ліги).

Гра завершилась з рахунком 4:0. Відзначились Андрій Ярмоленко, Андрій Шевченко, Андре і Олег Гусєв.

Кияни з перших хвилин заволоділи ігровою перевагою і вже до кінця першого тайму динамівці володіли м'ячем 80 відсотків ігрового часу.

На 14-й хвилині м'яч вперше побував у воротах ізраїльтян. Немов для футбольних естетів, ефектну атаку розіграли Даніло, який виконав навіс з правого флангу та Мілевський, що технічно прийняв м'яч і скинув його на набігаючого Ярмоленка. Останньому не склало труднощів з близької відстані розстріляти голкіпера.

Через 20 хвилин кияни забили другий гол. Динамівці спіймали суперника на стрімкій контратаці. Єременко продемонстрував реактивну швидкість, увійшов у супроводі не менш спритного суперника в штрафний майданчик, але сам завершувати епізод не став, а переадресував м'яч лівіше Шевченка, що мчав паралельним курсом. Удар Шеви у дотик, як і вся комбінація, викликав оплески глядачів і змусив господарів вдруге розпочати з центра поля.

На 53-й хвилині прекрасно зіграв Андре. Отримавши м'яч на межі офсайду, нападник різким ривком втік від захисника, вийшов один на один з голкіпером і технічним ударом відправив м'яч щільно зі стійкою. Через п'ять хвилин Андре повинен був робити дубль, але не зміг переграти голкіпера, який кинувся назустріч.

Лиш у останні 15 хвилин гри динамівці знизили оберти своєї активності, і господарям вдалося відсунути гру ближче до центру поля. Але забили знову кияни. На 88-й хвилині ударом в дотик замкнув флангову передачу.

4:0 - красива перемога динамівців, якій аплодували близько 200 футбольних уболівальників, які зібралися у цей вечір на стадіоні спорткомплексу "Санрайз".

Товариський матч

"Динамо" (Київ, Україна) - "Бней-Ейлат" (Ейлат, Ізраїль) - 4:0

Динамо (перший тайм): Шовковський, Попов, Юссуф, Михалик, Даніло, Вукоєвич, Нінкович, Шевченко, Єременко, Ярмоленко, Мілевський

Динамо (другий  тайм): Коваль, Несмачний, Хачеріді, Алмейда, Бетао, Гіоане, Гармаш, Зозуля, Гусєв, Андре, Кравець

1:0 Андрій Ярмоленко, 14

2:0 Андрій Шевченко, 34