"Динамо" попередило столичних вболівальників

ФК "Динамо" звернулося до столичних вболівальників з проханням припинити запалення фаєрів.

Київське "Динамо" відреагувало на попередження з боку УЄФА щодо неправомірної поведінки вболівальників столичного клубу під час матчів Ліги чемпіонів.

ФК "Динамо" звернулося до столичних вболівальників з проханням припинити запалення фаєрів, димових шашок та інших піротехнічних засобів.

Нагадаємо, що під час гри Ліги чемпіонів між "Динамо" та "Рубіном" фанати запалили фаєри, димові шашки та інші піротехнічні засоби, кидали їх на футбольне поле та бігові доріжки довкола нього, чим піддали загрозі здоров'я та безпеку інших глядачів, працівників стадіону, учасників матчу та арбітрів.

Цей факт не залишився непоміченим в УЄФА, і на футбольний клуб "Динамо" очікують дуже жорсткі санкції з боку керівництва європейського футболу, яке заборонило використання будь-якої піротехніки на стадіонах під час матчів Ліги чемпіонів. Від штрафів та попереджень за порушення порядку на стадіоні, УЄФА може перейти до більш жорсткого покарання, аж до дискваліфікації стадіону чи зарахування "Динамо" технічної поразки в тому разі, коли поведінка глядачів буде загрожувати учасникам матчу.

"Аби не допустити подібного розвитку подій, ФК "Динамо" звертається до тих глядачів, які своїми діями можуть завдати непоправної шкоди не лише клубу "Динамо", а й усьому українському футболу. Тих глядачів, які запалювали піротехніку через незнання правил поведінки чи неусвідомлення відповідальності, клуб закликає припинити подібні дії, аби не зашкодити команді, стадіону й усім уболівальникам. Тих же, хто свідомо йде на правопорушення, ігноруючи попередження і заборони, клуб попереджає про сувору відповідальність, яку їм доведеться понести в тому разі, якщо вони ще раз спробують запалити піротехніку на матчах Ліги чемпіонів.

У розпорядженні клубу є достатньо способів зупинити і затримати правопорушників. Усі дії глядачів на трибунах фіксуються камерами відеоспостереження і потенційні порушники вже відомі працівникам охорони клубу.

Досі ми сподівалися на свідомість глядачів, тепер будемо покладатися тільки на себе. Нехай не ображаються потім на нас ті, хто своїми діями хоче зірвати футбольне свято на стадіоні імені Валерія Лобановського, коли їм доведеться понести за свої дії сувору відповідальність, передбачену Законом", - йдеться у зверненні ФК "Динамо".

Читайте також:

Сабо: "Динамо" здатне виграти Лігу чемпіонів

"Динамо" за крок від технічної поразки у Лізі чемпіонів

Олег Гусєв увійшов у символічну збірну Ліги чемпіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: