"Динамо" поповнилося французом

В останній день "трансферного вікна" київське "Динамо" зробило ще одне придбання – до київського клубу перейшов француз Шахір Бельгазуані.

Склад київського "Динамо" поповнився французьким півзахисником клубу "Гренобль" Шахіром Бельгазуані

Шахір якийсь час тренувався у складі другої команди "Динамо" і одержав відмінні рекомендації тренерів. На батьківщині молодий півзахисник вважається дуже талановитим футболістом, чому свідоцтвом – запрошення у збірні різних рівнів, а також ранній дебют в основній команді "Гренобля". 

Незважаючи на певний властивий молодості ігровий егоїзм, Бельгазуані відзначається високою швидкістю, технікою і ударом з обох ніг.

Щільний інтерес до Шахіра проявляв ряд провідних клубів Франції і Англії, проте "Динамо" вдалося виграти цю боротьбу, укласти контракти з клубом і самим футболістом, а також встигнути одержати трансферний лист Бельгазуані. 

Заявити його вдалося буквально за декілька хвилин до закриття трансферного вікна.

Сподіваємося, що Шахіру під силу вже зараз заявити про себе в першій команді і показати справжній клас. Футбольна слава країни, з якої він прибув до нас, зобов'язує… 

В понеділок в інтерв'ю газеті "Сегодня" президент київського "Динамо" Ігор Суркіс назвав трансферну суму, за яку був куплений французький півзахисник Шахір Бельгаузані. За його словами, футболіст обійшовся біло-синім за суму приблизно в 1,5 млн. євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: