"Динамо" поступилося вдома "Лаціо" та вилетіло з Ліги Європи

Кияни не завдали у бік суперника жодного удару у площину воріт.

Київське "Динамо" у рамках 1/8 фіналу Ліги Європи поступилося у рідних стінах римському "Лаціо" з рахунком 2:0.

Гості вийшли вперед на 23-й хвилині протистояння - півзахисник "орлів" Лукас Лейва вдало замкнув передачу з кутового у виконанні Луїса Альберто.

Подвоїли свою перевагу футболісти римлян за сім хвилин до кінця основного часу - захисник Стефан Де Врей скористався пасом від Луїса Філіпе та з близької відстані розстріляв воротаря киян Дениса Бойка, встановивши таким чином остаточний рахунок на табло.

Зазначимо, що найкращі можливості відзначитися у сітці воріт суперника втратив Віктор Циганков, який обидва рази пробив вище воріт. Що стосується гостей, то тут мінімум тричі мав забивати нападник Чіро Іммобіле, проте у цей день везіння було не на його боці. Цікавий той факт, що за увесь матч команда Олександра Хацкевича не зуміла завдати жодного удару у площину воріт.

Таким чином, поступившись "Лаціо", кияни припиняють боротьбу на стадії 1/8 фіналу другого за престижністю клубного турніру Європи.