"Динамо" програло "реалістам" спаринг в Марбельї

"Динамо" не зуміло перемогти в третьому спарингу на іспанській землі. / Фото: ФК Динамо Київ

Команда Сергія Реброва не зуміла перемогти у своєму третьому матчі на зборах в Іспанії.

Київське "Динамо" не зуміло перемогти у своєму третьому матчі на зборах у іспанській Марбельї.

Цього разу кияни грали проти команди другого іспанського дивізіону "Реал Баломпедіка Ліненсе", і поступилися з рахунком 0:1. Єдиний гол у матчі на 23-й хвилині забив Еспінар.

"Динамо" у першому таймі: Бущан - Сілва, Бурда, Ягодінскіс, Морозюк - Велозу, Мякушко, Андрієвський, Петровіч, Калитвинцев - Мораєс.

"Динамо" у другому таймі: Рудько - Хачеріді, Віда, Драговіч, Антунеш - Гусєв, Гармаш, Буяльський, Рибалка, Гонсалес - Теодорчик.

Нагадаємо, у попередній товариській грі в Іспанії "Динамо" розгромило "Скендербеу" – 4:1.