"Динамо" провело перше тренування під керівництвом Хацкевича

Футболісти почали підготовку до сезону.

В понеділок, 19 червня, футболісти київського "Динамо" провели на своїй базі в Конча-Заспі перше тренування після літньої відпустки.

Динамівці зібралися на перше заняття в кількості 18 футболістів - 4 воротарі та 14 польових гравців. Решта, серед яких гравці збірних і легіонери, приєднаються до команди на зборі в Австрії, повідомляє офіційний сайт клубу.

тренування Динамо
twitter.com/DynamoKyiv

Перше заняття в новій для себе ролі головного тренера "Динамо" провів Олександр Хацкевич. В загальній групі тренувалися також Олег Гусєв та Євген Хачеріді.

"Майже всіх, хто сьогодні брав участь в тренуванні, я знаю, як і вони мене. Найважливіше те, як вони будуть сприймати вимоги. Я команді сказав, що вже з сьогоднішнього дня у нас почалася підготовка до сезону, у вівторок ми також працюємо в одноразовому режимі, а вже, починаючи з середи і аж до неділі, дня вильоту на збір в Австрію, будемо проводити дворазові тренування", - розповів Хацкевич.

тренування Динамо
twitter.com/DynamoKyiv

Зазначимо, що 26 червня футболісти вилетять до Австрії, де на них чекатиме основна робота в рамках підготовки до старту сезону.

Залиште свій коментар