"Динамо" розбило "Партизан" і з першого місця вийшло у плей-оф Ліги Європи

Перемогти киянам допоміг хет-трик Мораєса.

Київське "Динамо" впевнено переграло сербський "Партизан" у домашньому матчі 6-го туру Ліги Європи і, таким чином, вийшло в плей-оф турніру з першого місця.

Кияни дуже впевнено розпочали гру. Швидким голом вже на 6-й хвилині відзначився Микола Морозюк, який зіграв на підбиранні.

А незабаром перевагу киян зміцнив дубль Жуніора Мораєса, якому двічі асистував Морозюк (28, 31).

Щоправда, йдучи на перерву господарі все ж пропустили – Марко Євтовіч забив з пенальті на 3-й компенсованій хвилині.

Початок другого тайму минув відносно спокійно, а на 78-й хвилині гри Мораєс оформив хет-трик, успішно реалізувавши пенальті. Більше нічого суперник вже не зміг сказати у відповідь.

У паралельному матчі "Янг Бойз" вдома здолав "Скендербеу" - 2:1. Однак, це ніяк не вплинуло на подальшу долю команд.

Отже, "Динамо" виходить в плей-оф з першого місця (13 балів), у "Партизана" друга позиція (8 балів)."Янг Бойз" перемістився на 3-й рядок (6), а в самому низу турнірної таблиці залишився "Скендербеу" (5).