"Динамо" розгромило лідера чемпіонату Португалії на старті Ліги Європи

"Динамо" присоромило португальців на виїзді. / Фото: fcdynamo.kiev.ua

Ярмоленко, Беланда і Кравець зробили рахунок матчу з "Ріу Аве".

Київське "Динамо" успішно стартувало у груповому етапі Ліги Європи. "Біло-сині" розгромили португальський "Ріу Аве" з рахунком 3:0.

Зазначимо, що перед грою динамівці нарікали на газон стадіону "Ештадіу до Ріу Аве". Проте навіть він не завадив підопічним Реброва здобути позитивний результат.

Цікаво, що "Ріу Аве" наразі є лідером чемпіонату Португалії.

Андрій Ярмоленко передав португальцям український "привіт", забивши на 20-й хвилині дальнім вистрілом з лівої.

Ріу Аве - Динамо - 0:1. Відео голу Ярмоленка

Незабаром динамівці вдруге засмутили Кассіо дос Анхоса. Тепер з-за меж штрафного до мяча приклався Юнес Беланда. Сфера рикошетом від захисника полетіла у лівий нижній кут воріт.

Ріу Аве - Динамо - 0:2. Відео голу Беланда

У другому таймі Беланда знову зарядив свою гармату, та цього разу голкіпер став на шляху м'яча, але втримати його не зміг. Першим до сфери підскочив Артем Кравець, холоднокровно розібрався з воротарем і потужно запустив м'яч у сітку.

Ріу Аве - Динамо - 0:3. Відео голу Кравця

Португальці мали мегашанс трішки реабілітуватися в рідних стінах. На 86-й хвилині м'яч після удару Вакасо відлетів від хрестовини.

2 жовтня "Динамо" на "Олімпійському" прийматиме румунський "Стяуа", який просто зрівняв із землею данський "Ольборг" - 6:0.

Нагадаємо, в інших матчах днях  "Дніпро" програв "Інтеру" (0:1), а "Металіст" не втримав нічию із "Трабзонспором" (1:2).