"Динамо" розгромило "Ворсклу", Хльобас забив після свого повернення

Циганков вийшов з капітанською пов'язкою, забив гол і зробив асист.

Київське "Динамо" впевнено перемогли полтавську "Ворсклу" у матчі 24-го туру Прем'єр-ліги. Гра відбулася на майже порожньому НСК "Олімпійський" і завершилася з рахунком 4:0.

ДИНАМО - ВОРСКЛА - 4:0. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Усі голи кияни забили після стандартів.

На 4-й хвилині Артем Бєсєдін відзначився вперше за 15 матчів, замкнувши головою навіс з кутового Віктора Циганкова.

Динамо - Ворскла - 1:0. Відео голу Бєсєдіна

На 58-й після кутового вдалого головою зіграв Микита Бурда, асист – за Денисом Гармашем.

Динамо - Ворскла - 2:0. Відео голу Бурди

На 63-й хвилині Віктор Циганков реалізував пенальті.

Динамо - Ворскла - 3:0. Відео голу Циганкова

Останню крапку у грі поставив Дмитро Хльобас на 89-й хвилині. Він повернувся до клубу після тривалих оренд.

Динамо - Ворскла - 4:0. Відео голу Хльобаса

У "Динамо" після цього матчу 51 бал і друге місце таблиці, "Ворскла" поступається "Зорі" третьою сходинкою.

31-го березня "Ворскла" зустрінеться з "Вересом", а 1-го квітня "Динамо" має зіграти на виїзді з "Маріуполем".

Нагадаємо, цього тижня "Динамо" вилетів з Ліги Європи.