"Динамо" стартувало з вольової перемоги у Лізі Європи

Проваливши перший тайм, кияни виправилися після перерви.

У першому турі групового раунду Ліги Європи "Динамо" на НСК "Олімпійський" здолало албанський "Скендербеу" - 3:1.

Незважаючи на чималу кількість спроб киян забити, перший тайм завершився перевагою гостей. У "сніжних вовків" дальнім ударом відзначився Гьєрг Музака (41).

Однак, вийшовши з роздягальні, "біло-сині" моментально показали, хто тут господар. Спершу голом відзначився Сергій Сидорчук, пробивши під поперечину (47). А за 3 хвилини Жуніор Мораєс, замінивши на полі Дениса Гармаша, одразу вивів киян вперед (50).

Фінальну крапку в цій зустрічі поставив Дьюмерсі Мбокані, який на 65-й хвилині реалізував пенальті, пробивши у правий від себе кут воріт.

динамо - скендербеу
Reuters

У паралельному матчі "Янг Бойз" і "Партизани" розійшлися миром - 1:1.

Таким чином, "Динамо" вдало стартує у Лізі Європи і, набравши бажані 3 пункти, наразі очолює групу.