"Динамо" у більшості вимучило перемогу над донецьким "Олімпіком"

Бурда приніс перемогу "біло-синім" / Фото: fcdynamo.kiev.ua

Завдяки нелегкій перемозі хлопці Сергія Реброва відірвалися від "Шахтаря" на 7 очок.

Київське "Динамо" у компенсований час врятувалося від втрати очок у виїзному матчі 16-го туру чемпіонату України проти донецького "Олімпіка". Матч на "Олімпійському" у Києві завершився з рахунком 1:0 на користь "біло-синіх".

Гра мала пройти на київському стадіоні Баннікова, проте "Олімпік" погодився грати на НСК.

ОЛІМПІК - ДИНАМО - 0:1. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Причому, що команда Романа Санжара грала у меншості з 39-ої хвилини, коли Кирил Дорошенко відхопив друге попередження.

Забити динамівці змогли аж на 90+4-ій хвилині. Микита Бурда головою відправив м'яч у сітку після навісу Андрія Ярмоленка.

Тож "Динамо" відривається від "Шахтаря" на 7 очок (турнірну таблицю дивіться ТУТ). "Гірники" днем раніше втратили перемогу в матчі із проблемним "Металістом".

12 березня динамівців чекає перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи проти англійського "Евертона", що пройде у Ліверпулі. Старт - 22:05.