"Динамо" у перенесеному матчі розібралося з "Маріуполем" та продовжило гонитву за "Шахтарем"

За киян забили Вербіч і Циганков.

У перенесеному матчі 4-го туру української Прем’єр-ліги "Динамо" переграло "Маріуполь" з рахунком 2:0.

Беньямін Вербіч відзначився вже на 7-й хвилині гри. Словенець виявився першим на ближній стійці після подачі з кутового від Віктора Циганкова й головою переправив м'яч у ворота "азовців".

Подвоїв перевагу киян все той же Циганков. На 24-й хвилині півзахисник реалізував пенальті, який арбітр зустрічі призначив за гру рукою Сергія Яворського у штрафному майданчику "Маріуполя".

Протягом решти матчу "азовці" намагалися відігратися, створюючи небезпечні моменти біля воріт Дениса Бойка, але забити так і не змогли.

Перемога дозволила "біло-синім" набрати 20 очків та закріпитися на другій сходинці в чемпіонаті. "Динамо" поступається лідеру "Шахтарю" чотирма балами. "Маріуполь" після поразки посідає дев’яте місце, в активі команди 10 пунктів.