"Динамо" вибило "Славію" та вийшло до наступного етапу Ліги чемпіонів

Кияни забили по голу в кожному з таймів.

Київське "Динамо" у рамках 3 кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів перемогло чеську "Славію" з рахунком 2:0.

Команда Олександра Хацкевича відкрила рахунок вже на 11 хвилині протистояння - Беньямін Вербіч вдало замкнув навіс зі штрафного у виконанні Віктора Циганкова.

Динамо – Славія – 1:0. Відео голу Вербича

Гості мали можливість відновити паритет у грі, вони власне це й зробили, проте головний суддя скасував забитий м'яч празької команди через нібито положення поза грою.

Подвоїли свою перевагу кияни вже у другій половині зустрічі - Артем Бєсєдін на 73 хвилині спокійно реалізував вихід один на один з голкіпером "Славії" після пасу від того ж таки Циганкова. Цікаво, що для Бєсєдіна цей гол став першим у сезоні.

Динамо – Славія – 2:0. Відео голу Бєсєдіна

Таким чином, здолавши "Славію" з загальним рахунком 3:1, "Динамо" вийшло до раунду плей-оф найпрестижнішого клубного турніру Європи. Там віце-чемпіон України зустрінеться з переможцем пари "Аякс" - "Стандарт". Що стосується чехів, то вони напряму вийшли до групової стадії Ліги Європи.