"Динамо" втратило очки у матчі з "Маріуполем"

Кияни вдома не змогли обіграти гостей.

Київське "Динамо" ускладнює собі боротьбу за чемпіонство. У матчі 30-го туру Прем’єр-ліги "біло-сині" зіграли внічию з "Маріуполем" 1:1.

Андрій Борячук вивів маріупольців уперед на 15-й хвилині голом-красенем. Його тезка Тотовицький відкинув м’яч під удар, і Борячук потужно пробив у правий кут.

ВідеоДинамо - Маріуполь - 0:1. Відео голу Борячука

Чемпіонат України 2017/2018. 30 тур. Динамо - Маріуполь - 0:1. Відео голу Борячука на 15 хвилині матчу.

Динамо - Маріуполь - 0:1. Відео голу Борячука

На старті другого тайму Дьємерсі Мбокані впав у боротьбі з Олексієм Биковим. Арбітр Анатолій Абдула вказав на "точку". Віктор Циганков не залишив шансів Рустаму Худжамову.

ВідеоДинамо - Маріуполь - 1:1. Відео голу Циганкова

Чемпіонат України 2017/2018. 30 тур. Динамо - Маріуполь - 1:1. Відео голу Циганкова на 55 хвилині матчу.

Динамо - Маріуполь - 1:1. Відео голу Циганкова

На 60-й хвилині Циганков забив із гри, але гол не зарахували через офсайд.

ВідеоДинамо - Маріуполь. Незарахований гол Циганкова

Гол киянина не зарахували через суперечливий офсайд.

Динамо - Маріуполь. Незарахований гол Циганкова

У кінцівці гри моменти у динамівців мали Мбокані та Циганков, а у "Маріуполя" - Тотовицький і Болбат.

Зазначимо, у заявку на матч вперше після важкої травми потрапив капітан "біло-синіх" Сергій Сидорчук. Проте на поле він не вийшов. Днем раніше він зіграв за дубль.

"Динамо" відстає від "Шахтаря" на 2 очки. Свій матч туру "гірники" проведуть 5 травня проти "Зорі". Киянам варто молитися на те, що команда Вернидуба відбере очки.

Додамо, на матчі був присутній колишній тренер киян Сергій Ребров. Причому - у секторі ультрас.