"Динамо" втратило перемогу в Лізі Європи, маючи перевагу в два голи

Кияни знову не зуміли здолати суперника.

Київське "Динамо" у рамках 2 туру групової стадії Ліги Європи зіграло на виїзді внічию з чеським "Яблонцем" з рахунком 2:2.

Підопічні Олександра Хацкевича дуже потужно розпочали це протистояння. Як наслідок, Віктор Циганков на 8 хвилині та Денис Гармаш на 14 зробили рахунок для "біло-синіх" 2:0. Дуже комфортна перевагу для киян на старті поєдинку.

"Яблонець" після цього холодного душу руки не опустив та почав атакувати. На 33 хвилині Давід Говорка відіграв один гол.

У другому таймі господарі зуміли дотиснути "Динамо" та вирвали таким чином нічию. Міхал Травнік на 81 хвилині вдало замкнув подачу з флангу від партнера по команді.

Після цього результату "Динамо" набрало 2 бали та розташувалося на третій сходинці. Свій наступний матч у Лізі Європи кияни проведуть 25 жовтня на виїзді з французьким "Ренном".