"Динамо" втримало нічию і вийшло до 1/8 фіналу Ліги Європи

Кияни на своєму полі не дозволили супернику забити.

Завершився матч-відповідь київського "Динамо" в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому кияни втримали нульову нічию на своєму полі (0:0)

Перший тайм, незважаючи на декілька спроб киян розпечатати ворота суперника, завершився нульовим рахунком. Варто згадати і небезпечний момент у першій 45-хвилинці, коли після помилки Дениса Бойка Микола Морозюк неймовірним чином вибив м’яч з лінії воріт киян.

Другий тайм видався досить напруженим на моменти. Спершу додали греки, а от "Динамо" активізувалося лише під кінець зустрічі. Забивати могли Віктор Циганков, Жуніор Мораєс, Дерліс Гонсалес. Але все ж команди так і не відкрили рахунок.

Нагадаємо, "Динамо" минулого тижня зіграло внічию з АЕКом у виїзному матчі  1:1.

І за підсумком двох матчів зуміло отримати путівку до 1/8 Ліги Європи. Суперник українців в наступному етапі турніру визначиться завтра, 23 лютого, шляхом жеребкування о 14:00 по київському часу.