"Динамо" взяло реванш у "Вереса" та продовжило гонитву за "Шахтарем"

Кияни забили єдиний гол на початку зустрічі.

Київське "Динамо" у рамках 23-го туру української Прем'єр-ліги здолало вдома дебютанта чемпіонату рівненський "Верес" з рахунком 1:0.

Команда Олександра Хацкевича забила єдиний гол у протистоянні на 14-й хвилині - Артем Бєсєдін вдало відборовся з опонентом та віддав на Жуніора Мораєса, який забив м'яч вже у порожні ворота.

ВідеоДинамо - Верес - 1:0. Відео голу Мораєса

Чемпіонат України 2017/2018. 23 тур. Динамо - Верес - 1:0. Відео голу Мораеса на 14 хвилині матчу.

Динамо - Верес - 1:0. Відео голу Мораєса

На початку другої половини матчу гості мали шанс зрівняти рахунок у грі, проте Артур Западня пробив із близької відстані вище воріт. Була ще поперечина у "Динамо", куди влучив Віталій Буяльський.

Таким чином, перегравши "Верес", кияни помстилися своєму супернику за нещодавню поразку з рахунком 1:3. Наразі, в активі "Динамо" 48 балів та 2 місце у турнірній таблиці. Відставання від донецького "Шахтаря" складає 6 очок. "Верес", своєю чергою, залишився з 32-ма пунктами на 6-й сходинці.