"Динамо" за 4 хвилини втратило перемогу над "Інтером" у юнацькій Лізі УЄФА

Київська команда не зуміла втримати переможний результат.

Київське "Динамо", у рамках 1-го раунду юнацької Ліги чемпіонів, не зуміло здолати на виїзді італійський "Інтер".

Українська команда була попереду із рахунком 2:0 - голами у складі киян відзначилися Георгій Цитаішвілі та Микола Шапаренко на 10-й та 67-й хвилині відповідно.

Проте, "нерадзуррі" знайшли в собі сили не тільки скоротити відставання у рахунку, але й зуміли вирвати нічию - впродовж двох хвилин італійці завядки м'ячам у виконанні Андреа Пінамонті та Йенса Одгора зробили рахунок у зустрічі 2:2.

Матч-відповідь між цими колективами відбудеться 18-го жовтня у Киеві. Переможець цієї пари зустрінеться у другому раунді (1 і 22 листопада) із сильнішим у протистоянні "Есбь’єрг" / КяПа.

Нагадаємо, що у юнацькій Лізі УЄФА виступає також й донецький "Шахтар", який у стартових двох турах турніру зазнав двох поразок.